Reklaamitrikk missugune…

Paljud tootemüüjad on pead valutanud, kuidas teha reklaami nii, et kulud oleks võimalikult kontrolli all ja tulemus maksimaalne. Eks olen isegi sellega tegelenud ja matnud erinevaid summasid meie parimatele copywritedele.

Paraku on ikka ja jälle aegajalt turul kampaaniad, mis mõjuvad äärmiselt hästi ja puudutavad meist igaüht.

Viimasel nädalal on maamehed taas saanud põhjuse käest kinni hoida ja pidada plaani kuidas Toompeal jalgu trampida. Mina, kui veel vanade elutarkustega õpetatud inimeseloom, ei tahaks küll näha liha loopivaid veisekasvatajaid (nagu seda on teinud asfaldile piima valanud lüpsjad).

“Kriminaalselt odavad hinnad” on teinud seda, mida pole isegi suutnud teha Rakvere kombinaadi lõputud turunduseelarved – Eesti liha on POP ja ausees!

Päris ausalt ei vaadanud ma kuni eelmise nädalani liha pakil peale säilivusaja muud midagi (need E-d on usutavasti ikka kõik olemas). Täna vaatasin ja vaatan hindasid, et mis erinevus on Poola ja Iiri lihal! No ei ole seda erinevust. Muidugi on nii Poolas kui Iirimaal sarnased kampaaniad, et sööge meie kodumaist ja puhast liha… nagu ikka!

Mis me sellest turunduse valdkonnas õpime?  Võtame letilt ära, paneme letile tagasi – ja kõmu kui palju.

Vahest juhtub ikka, et Jackpot kukub sülle!!! Sel korral on õnnelikud võitjad Eesti lihatööstused – ma olen enam kui kindel, et nii palju tähelepanu kui täna, ei pöörata Eesti oma lihale järgneva paari aasta jooksul. Samas edu “kriminaalsetele hindadele”, sest kliente jagub – kui rahakotis on ikka range eelarve, siis ei huvita, kus on see siga kasvanud – peaasi, et maitseb!

Kokkuvõtteks sai ka Rimi tasuta reklaami ja külastajaid – käisin ise vaatamas, mis jama nad siis nüüd müüvad ja ostsin nii liha kui sinna juurde kuuluva mõnusaks kevadiseks nädalavahetuseks!

Soovitan huvilistel lugeda ka eelmise nädala Ekspressi, sest nad väidavad, et Stockmanis saab nii mõndagi odavamalt!

Loe ka:

Facebookis loodi Rimi liha vastane leht

Rimi turundusjuht liitus Facebookis «Boikott Rimile» grupiga

Comments are currently closed.