Business Eesti moodi- teeme oma Google!

Käesoleva aasta alguses kuulsin üht väga tavalist lugu ühest lugupeetud asutusest, kus paar töötajat olid hakanud tagaselja oma leivaisale konkurentsi pakkuma! Kuna selline tegevus on meil väga tavaline, siis ei pööranud sellele erilist tähelepanu. Case ise oli lihtne – ülemused avastasid ühe registreeritud ettevõtte, mille juhatuses olid nende töötajad. Edaspidiste probleemide vältimiseks lõpetati töölepingud ja ettevõtlikud inimesed võisid oma teed minna.

Google Baltic OÜ on see tänuväärt ettevõtmine, mis on jõuga võtnud endale Google kaubamärgi esindamisõigusega. Äriregistrist saame teada, et Infopluss Eesti AS endised töötajad Tarmo Nuhkat ja Pilvi Lepp on selle raske ja riskantse tee jalgealla võtnud. On päris huvitav vaadata, millal härrad Silicon Valleyś pahaseks saavad ja kaubamärgi kasutamise eest märkuse teevad.

Toon siinkohal ära selle ettevõtte pakkumise. Tavaliselt ei taha müügiinimese apsakaid siia välja tuua, aga siin on tegemist väga põhimõttelise möödalaskmisega. Nimelt Google AdWords müüb ennast põhimõttel PPC ehk “pay per click”. Google Baltic OÜ teeb aga pakkumisi 6 ja 12 kuuliste pakettidena. Miks see nii oluline on- aga selle pärast, et kui Te ostate reklaami Google keskkonda, siis te näete täpselt kui palju Teie reklaami on nähtud ja klikitud- see kõik toimub AdWords keskkonnas. Google Baltics OÜ aga lubab Teile koostada kvartaalset statistikat! Huvitav kas kasutamata reklaamiraha makstakse protsendiga tagasi?

Üldiselt turul ruumi on ja nagu näha siis ei ole meil mingit probleemi eestis registreerida mõnd üleilmselt tuntud kaubamärgi nimega ettevõttet. Ootame uusi ja peremaid pakkumis Google aastase reklaami eest! Keegi võiks teha ka Facebook Baltic OÜ. Viimane nimelt küsib kontakti eest oluliselt kõrgemat hinda kui Google ja peaks ärilises mõttes tulusam olema!

—————————-

6. aprillil parandatud oluline faktiviga- nimelt domeeni www.googel.ee kuulub hoopis:

Google Eesti OÜ
Asutuse aadress: Väike-Ameerika 21-37
Asutuse telefon: 58009406
administratiivne kontaktisik: Piret Uuli piretuuli@hotmail.com
———————-

Google “esindamine” on vägagi populaarne tegevus. Nimelt oli mulle mällu sööbinud, et need nimetatud kaks ettevõtet on omavahel seotud- tuleb välja, et ei ole! Siinkohal vabandused Tarmo ees, kes sai võõrad suled selga!

One Comments to “Business Eesti moodi- teeme oma Google!”

  1. [...] Koduleht on hiljuti suletud ja nii see ka peaks jääma! Selle ettevõtmise taustast loe siit: Business eesti moodi- teeme oma Google!!! emateab.ee seltskond on asunud oma yellowpagest müüma google reklaamina. Nagu kuulda on olnud [...]

Leave a Reply

(nõutav)

(nõutav)